DESIGN


Trochę o historii wyglądu bloga, trochę o wattpadzie i trochę o sygnaturkach rozpoczynających rozdziały nowej wersji. 

Pomyślałam, że skoro zmienił mi się znowu szablon, to warto by było przestawić historię wyglądu bloga. Why not? 

Pierwszy szablon był mojego autorstwa *chowa się pod biurkiem z zażenowania*. Nie posiadam screenu całości, ale gdzieś na dysku zachował się nagłówek i oto on:

Drugi szablon także wykonałam ja, z drobną pomocą Curly Angel i znów zachował się jedynie nagłówek. Całość nie była nadzwyczajna, więc tak jak i w powyższym, nie straciliście niczego. Ten jednak posiada istotny w fabule element, a mianowicie cytat (bądź też sentencję łacińską; jak zwał tak zwał): Amor omnia vincit.

Trzeci szablon pobrałam z Play withe me hide and seek i chociaż na początku pracowało mi się na nim dość dobrze, potem doprowadzał mnie do szału. Jednak był na blogu najdłużej - jak do tej pory.

Później miałam szablon wykonany przez Kingę, która od niedawna posiada bloga sosowaszabloniarnia. Szablon był świetny i dobrze mi się na nim pracowało. 

Następnie wygląd zawdzięczałam kochanej xashewx. Bardzo lubiłam ten szablon i mówiłam, że zostanie on do końca, ale (jak wszystkie inne) szybko mi się znudził. Jednak zachował mi się jedynie nagłówek. 


Aktualny wygląd bloga zawdzięczam Tiny Fox z Graphic Foxes. Jest absolutnie genialny i najlepszy jak do tej pory. ♥ Myślę, że ten naprawdę zostanie na blogu długo. ;)
Pojawił się chwilkę przed rozpoczęciem nowej wersji Angel, więc można powiedzieć, że zapoczątkował lepsze czasy tej historii. Okładka na wattpad.com też ważna! Więc czemu jej także tutaj nie przedstawić?
Pierwsza wyglądała następująco:

Następna została wykonana przez couldabeenthe1 z graphicsbyme4you.blogspot.com.

Natomiast aktualna jest autorstwa Fantazji


No i przyszła pora na sygnaturki rozpoczynające rozdziały. Tworzone do każdego z osobna, właściwie przez kilka osób, z kilku różnych blogów. Po kliknięciu na sygnaturkę przeniesiecie się do odpowiedniego rozdziału. 

(c) Neva, Bajkowe Szablony

(c) Calumi, sosowaszabloniarnia

(c) Lady Lorence

(c) Fantazja*sygnatury będą uzupełniane na bieżąco, wraz z kolejnymi rozdziałami*Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy

Szablon
Fantazja
Twitter