BOHATEROWIE


Zakładka zawiera jedynie informacje o dwójce głównych bohaterów. Nie znajdziesz tutaj żadnych wzmianek o pozostałych postaciach. Wizerunek Caluma i Rebecci to jedynie moja propozycja. Mając w treści opowiadania ich opisy, możecie wyobrażać ich sobie zupełnie inaczej. ;)


 Strona w budowie. 


REBECCA HOWKINGS


Imiona: Rebecca Amelia
Nazwisko: Howkings
Wiek: 19 lat

„Z uwagą lustrował dziewczynę. Przyglądał się jej ciemnym włosom, które zazwyczaj musiały być miękkie i puszyste, a teraz były mokrymi strąkami okalającymi twarz i spadającymi na ramiona. Z zaciekawieniem patrzył na szczupłą twarz i niebieskie oczy, które w ciemności uliczki wydawały się granatowe. Patrzył na sweterek, który idealnie pokazywał każdą jej krągłość. Rękę, którą uchronił ją przed upadkiem, teraz trzymał na jej biodrze”. 
– prolog

„Uśmiechnęła się szeroko, a ja pomyślałem, że wygląda pięknie, gdy kąciki jej ust unoszą się. Ta mała chwila słabości, podczas której lustrowałem jej twarz, sprawiła, że ściągnąłem na siebie jej uwagę. W odpowiedzi również zaczęła mi się uważnie przyglądać. Nie chcąc wyjść na mięczaka, nie odwróciłem wzroku, twardo wpatrując się w jej ciemne oczy. Jak się spodziewałem – pierwsza uciekła wzrokiem”. 
– rozdział 2

CALUM HOOD


Imiona: Calum Thomas
Nazwisko: Hood
Wiek: 20 lat
2 komentarze:

  1. Odpowiedzi
    1. Shay Mitchell. ;)
      W najbliższym czasie strona prawdopodobnie przejdzie wielką przebudowę, ale raczej aktorka się nie zmieni. ;)

      Usuń

Obserwatorzy

Szablon
Fantazja
Twitter